• Clips Fotografie

    Clips Fotografie

    Clips Fotografie

    Clips Fotografie

    Clips Fotografie

    Clips Fotografie

  • Hoofdsponsor

  • Sponsor uitgelicht

  • Sponsor van de Maand

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 08:30Groeneweg JO7-2 - Soccer Boys JO7-2Sportpark Ons Nieuwe Erf
    2 mrt. 08:30Groeneweg JO7-4 - Stolwijk JO7-1Sportpark 't Suyt
    2 mrt. 08:30Groeneweg JO12-3 - Schoonhoven JO12-3Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 08:30Groeneweg JO8-2JM - ASW JO8-3Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 08:30Groeneweg JO9-1 - Moordrecht JO9-1Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 08:30Groeneweg JO11-2 - DSO JO11-5Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 08:30Groeneweg JO10-5 - Nieuwerkerk MO10-2Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 08:30Groeneweg JO13-2 - WDS JO13-2Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 08:30BSC '68 JO7-2 - Groeneweg JO7-3Sportpark Ons Nieuwe Erf
    2 mrt. 08:30VEP MO12-2 - Groeneweg JO12-4Sportpark Cromwijck
    2 mrt. 08:30Gouda JO8-1JM - Groeneweg JO8-4Sportpark Groenhoven
    2 mrt. 08:30BSC '68 JO9-3 - Groeneweg JO9-2Sportpark Ons Nieuwe Erf
    2 mrt. 08:30Woerden JO11-2 - Groeneweg JO11-3Sportpark Woerden
    2 mrt. 08:30SJZ JO11-2 - Groeneweg JO11-4Sportpark Haasbroek
    2 mrt. 08:30sv Poortugaal JO14-1JM - Groeneweg JO14-1Sportpark Polder Albrandswaard
    2 mrt. 08:30Dilettant JO13-1 - Groeneweg JO13-1Sportpark Dilettant
    2 mrt. 08:50Groeneweg JO7-2 - Groeneweg JO7-3Sportpark Ons Nieuwe Erf
    2 mrt. 09:00Ommoord, sv JO10-1 - Groeneweg JO10-1Sportpark Zwansnesse
    2 mrt. 09:00Groeneweg Kabouters - Groeneweg KaboutersSportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 09:10Groeneweg JO7-3 - Soccer Boys JO7-2Sportpark Ons Nieuwe Erf
    2 mrt. 09:10BSC '68 JO7-2 - Groeneweg JO7-2Sportpark Ons Nieuwe Erf
    2 mrt. 09:10Be Fair JO7-2 - Groeneweg JO7-4Sportpark 't Suyt
    2 mrt. 10:00Groeneweg JO7-5 - FC Zoetermeer JO7-5Sportpark Het Hoge Land
    2 mrt. 10:00Groeneweg JO8-3 - Hillegersberg, vv JO8-2Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 10:00Groeneweg JO10-2 - Be Fair JO10-2Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 10:00Groeneweg JO10-3 - Spirit JO10-5Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 10:00FC Oudewater JO9-3JM - Groeneweg JO9-3Sportpark Markveld
    2 mrt. 10:00WDS JO10-1 - Groeneweg JO10-4Sportpark Wierickeweide
    2 mrt. 10:10Groeneweg JO15-1 - VVOR JO15-1Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 10:15Groeneweg JO7-1 - Soccer Boys JO7-1Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 10:15Groeneweg JO12-2 - Jodan Boys, de JO12-2Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 10:15Groeneweg JO11-1 - Be Fair JO11-2Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 10:15DONK JO10-2JM - Groeneweg JO10-6Sportpark DONK
    2 mrt. 10:20Groeneweg JO7-5 - BSC '68 JO7-3Sportpark Het Hoge Land
    2 mrt. 10:35BVCB JO7-1 - Groeneweg JO7-1Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 10:40TOGB JO7-4 - Groeneweg JO7-5Sportpark Het Hoge Land
    2 mrt. 10:55Groeneweg JO7-1 - FC Zoetermeer JO7-1Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 11:00ASW JO8-1 - Groeneweg JO8-1Sportpark ASW
    2 mrt. 11:00Dilettant JO15-1 - Groeneweg JO15-2Sportpark Dilettant
    2 mrt. 11:15Dilettant JO17-2 - Groeneweg JO17-3Sportpark Dilettant
    2 mrt. 11:30MVV '27 2 - Groeneweg 2Sportpark De Commandeur
    2 mrt. 11:45Groeneweg JO14-2 - Blijdorp JO14-1Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 12:00Groeneweg JO14-3 - FC IJsselmonde JO14-3Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 12:00Groeneweg JO17-1 - Nieuwerkerk JO17-2Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 12:30FC Oudewater JO14-2 - Groeneweg JO14-4Sportpark Markveld
    2 mrt. 13:30Groeneweg 4 - DSVP 4Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 13:45Rohda '76 3 - Groeneweg 5Sportpark Broekvelden
    2 mrt. 14:15Groeneweg JO17-2 - ARC JO17-2Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 14:30Groeneweg 1 - Dilettant 1Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 15:45Groeneweg 3 - BSC '68 3Sportpark Van 't Verlaat
    2 mrt. 16:45Olympia JO19-2 - Groeneweg JO19-1Sportpark Olympia
    3 mrt. 10:00Groeneweg 2 - Wippolder 3Sportpark Van 't Verlaat
    3 mrt. 12:30Groeneweg 4 - ASW 2Sportpark Van 't Verlaat
    6 mrt. 18:15Floreant JO11-1 - Groeneweg JO11-1Sportpark Floreant

    Uitgebreid programma

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    24 feb.Siveo '60 1 - Groeneweg 10 - 2
    24 feb.Groeneweg 2 - vv Smitshoek 20 - 2
    24 feb.Groeneweg 3 - BVCB 42 - 1
    24 feb.Groeneweg 4 - BSC '68 34 - 0
    24 feb.Be Fair JO11-5 - Groeneweg JO11-31 - 2
    25 feb.CWO 2 - Groeneweg 26 - 4
    25 feb.Groeneweg 3 - Bergambacht 23 - 1
    25 feb.Groeneweg 4 - RVC '33 42 - 4
    28 feb.Groeneweg JO17-2 - TOGB JO17-21 - 4

    Uitslagen link