Clips Fotografie
Clips Fotografie
Clips Fotografie
Clips Fotografie
Clips Fotografie
Clips Fotografie
Home
Vereniging
Club nieuws
Contactgegevens
Contactpersonen
Contributie
Bardienstrooster
Vacatures
Historie
Trainingstijden Jeugd
Kaboutervoetbal
Sportiviteit & Respect
Privacyverklaring
Lidmaatschap
Lid worden
Waarom V.V. Groeneweg
Opzeggen of Overschrijven
Extra Informatie
Teams
Senioren
1
2
2 - Zo
3
3 - Zo
4
4 - Zo
O23-1
VR1
Junioren
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
JO17-3
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO14-1
Pupillen
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-1
JO8-2
JO8-3
Mini's
JO7-1
JO7-2
Programma
Sponsoring
Hoofdsponsor
Alle sponsoren
Uitgelichte sponsoren
Sponsor worden
Club van 50
Aanmelden Club van 50
Vrijwilligers
Vrijwilliger worden
Vrijwilligers in de spotlight
Mijn gegevens
Home
Vereniging
+
Club nieuws
Contactgegevens
Contactpersonen
Contributie
Bardienstrooster
Vacatures
Historie
Trainingstijden Jeugd
Kaboutervoetbal
Sportiviteit & Respect
Privacyverklaring
Lidmaatschap
+
Lid worden
Waarom V.V. Groeneweg
Opzeggen of Overschrijven
Extra Informatie
Teams
+
Senioren
+
1
2
2 - Zo
3
3 - Zo
4
4 - Zo
O23-1
VR1
Junioren
+
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
JO17-3
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO14-1
Pupillen
+
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-1
JO8-2
JO8-3
Mini's
+
JO7-1
JO7-2
Programma
Sponsoring
+
Hoofdsponsor
Alle sponsoren
Uitgelichte sponsoren
Sponsor worden
Club van 50
Aanmelden Club van 50
Vrijwilligers
+
Vrijwilliger worden
Vrijwilligers in de spotlight
Mijn gegevens
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
23 mrt. 09:30
Groeneweg Kabouters - Groeneweg Kabouters
Sportpark Van 't Verlaat
23 mrt. 10:00
Groeneweg JO8-1 - Sportlust JO9-1
Sportpark Van 't Verlaat
23 mrt. 10:00
Groeneweg JO9 team 3A - BVCB JO9
Sportpark Van 't Verlaat
23 mrt. 10:00
Groeneweg JO9 team 3B - BVCB
Sportpark Van 't Verlaat
23 mrt. 14:30
Groeneweg 1 - Perkouw 1
Sportpark Van 't Verlaat
30 mrt. 09:30
Groeneweg Kabouters - Groeneweg Kabouters
Sportpark Van 't Verlaat
30 mrt. 10:00
Groeneweg JO9-1 - Berkel JO9-1
Sportpark Van 't Verlaat
30 mrt. 11:30
Groeneweg JO14-1 - Meerburg JO14-1
Sportpark Van 't Verlaat
30 mrt. 13:00
Groeneweg 4 - BVCB 4
Sportpark Van 't Verlaat
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
23 mrt. 08:30
Moordrecht JO8-2 - Groeneweg JO8-2JM
Sportpark 't Ambacht
23 mrt. 09:30
Spirit JO15-3 - Groeneweg JO15-2
Sportpark Ouderkerk
23 mrt. 10:45
Oliveo JO14-1 - Groeneweg JO14-2
Sportpark De Groene Wijdte
23 mrt. 11:00
Be Fair JO13-3 - Groeneweg JO13-2
Sportpark 't Suyt
23 mrt. 12:00
Sporting Leiden JO14-2 - Groeneweg JO14-4
Sportpark Morsch 2
23 mrt. 12:30
Binnenmaas, FC 2 - Groeneweg 2
Sportpark De Lange Weide
23 mrt. 14:30
Moerkapelle 2 - Groeneweg 5
Sportpark De Wilde Veenen
23 mrt. 16:15
FC Oudewater JO17-2 - Groeneweg JO17-2
Sportpark Markveld
24 mrt. 10:00
DSO 3 - Groeneweg 4
Sportpark Bentwoud
24 mrt. 11:00
RVC '33 3 - Groeneweg 3
Sportpark RVC '33
24 mrt. 11:00
DRL 2 - Groeneweg 2
Sportpark De Leeuwenkuil
30 mrt. 10:30
Sportlust '46 JO17-2 - Groeneweg JO17-3
Sportpark Cromwijck