• © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Danielle Baars fotografie © Danielle Baars fotografie © Danielle Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie
  • Video Nieuwjaars speech Ed Roos zaterdag 4 januari 2020

    8 jan 2020
  • Afgelopen zaterdag 4 januari hebben we het nieuwe jaar traditie getrouw ingeluid met de oliebollenwedstrijd en de nieuwjaarsreceptie. Om 14.00 uur nam het huidige eerste elftal het op tegen de ‘Sterren van Weleer’. Om 16.00 uur begon de nieuwjaarsborrel in de kantine met op alle schermen historische foto’s van 90 jaar VV Groeneweg. In de Nieuwjaars speech van voorzitter Ed Roos blikte hij terug op het jaar 2019 met als hoogtepunt ons 90 jaar bestaan en keek hij vooruit op de komende jaren. Wil je de speech terugzien of kon je er zaterdag niet bij zijn? Bekijk dan de video op onze Facebook pagina.

    Wij wensen iedereen een mooi, gezond en sportief 2020!

    Bestuur VV Groeneweg

    V.V. Groeneweg op Facebook