Durf jij het aan om het op de PlayStation tegen je ploeggenoten op te nemen? Heb jij zin in een leuke avond? Op zaterdag 22 december organiseren we het FIFA 19 toernooi voor de JO13 tot en met JO19 van VV Groeneweg! Schrijf je in via de volgende link: https://inschrijven.tournify.nl/vv-groeneweg-1.

Het toernooi wordt gespeeld in de kantine, we beginnen om 18.00 uur. Een kwartier van tevoren gaat de kantine open, zorg dat je er op tijd bent! Je betaalt de 5 euro voor aanvang van het toernooi. Het toernooi wordt gespeeld onder leiding van WePlay Esports op de professionele gamecases. Tijdens de groepsfase word je ingedeeld op leeftijd, in de knock-out nemen de besten het tegen elkaar op!

De finale wordt gespeeld op een groot 55” scherm, zodat iedereen mee kan kijken. De winnaar mag zich een jaar lang de esporter van VV Groeneweg noemen!