Zaterdag 24 juni sluiten we het seizoen af met de jaarlijkse vv Groeneweg Rabobank familiedag!

We starten om 12.00 uur traditiegetrouw met het Ouder-Kind voetbal voor alle F-, E-, en D-elftallen. In onderstaand schema zie je hoe laat ieder elftal is ingedeeld:

Nieuw dit jaar is het 7 tegen 7 vv Groeneweg toernooi! Het toernooi start om 16.00 uur en is voor iedereen vanaf de C (JO15). Maak je eigen team met je teamgenoten, vrienden en familie. Schrijf je in via onderstaand formulier vòòr 17 juni.


Inschrijving 7 tegen 7 vv Groeneweg RaboCup Toernooi

Teamnaam * (*)

Vul je teamnaam in
Categorie * (*)

Vul de categorie in
Contactpersoon * (*)

Vul de contactpersoon in
E-mailadres (*)

Vul je e-mailadres in
Speler van

Speler van
Voor de kids staat de hele dag de mega stormbaan, de buikglijbaan en de tobbedansbaan weer paraat. Dus vergeet je zwemspullen en je handdoek niet! Verder is er een snoepkraam, Bingo, BBQ met saté en hamburgers, muziek door Timeless Entertainment en veel meer…

We zoeken nog hulp van ouders voor achter de bar deze dag. Wil je een uur of twee bardienst draaien? Meld je dan aan bij Irene Bakker, klik Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. om aan te melden.

Wij kijken ernaar uit jullie allemaal op de vv Groeneweg Rabobank familiedag te zien.

Tot 24 juni!

Bestuur en Familiedag commissie
vv Groeneweg