Rombout Kappers is alweer 8 jaar gevestigd  in de  mooie kern van Zevenhuizen. Met een Team van 5 vakidioten geven wij onze klanten aandacht, gezelligheid en kwaliteit, kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel!

Wij werken met de bekende merken L’Oréal, Redken en Eleven. Door deze merken worden wij op de hoogte gehouden van alle trends over 2020. Wij trainen dan ook continu om onze kwaliteit te waarborgen. Barber, Curlsys en festival hair zijn dan ook dit jaar de trainingen die wij weer gaan doen om op de hoogte te blijven van de nieuwe technieken.

Dat betekend ook dat wij een echte gezins salon zijn. Voor ieder hebben we onze creatieve vaardigheden. U bent dan ook van harte welkom in onze gezellige salon! Onder het genot van een heerlijke bakkie koffie geven wij u een eerlijk advies.

Wij zijn 6 dagen in de week open met een koopavond.

Kijk snel op onze site en maak gezellig een afspraak!

www.romboutkappers.nl/zevenhuizen

of bel ons voor een afspraak   tel: 0180633519

 

Sportieve groet,

Monique, Manuela, Vanessa, Laura en Iris