Voor mensen die graag verse Avalanche+, Red Naomi rozen direct van de kweker willen kopen, hebben wij een rozen carrousel staan aan de:

Bredeweg 86B
2761KA Zevenhuizen (Zuid Holland)

De rozen zijn gekozen vanwege een goede houdbaarheid. Dagelijks worden de rozen geoogst en direct verkocht in onze Rozen Carrousel. U kunt bij ons 7 dagen per week, 24 uur per dag en 365 dagen per jaar verse rozen halen uit onze Rozen Carrousel. Daarnaast hebben we een groot aanbod glazen vazen. Ook voor rouw en trouw rozenwerk kunt u bij ons terecht. Of speciale andere wensen zoals 60 rood 1 wit, gemengde kleuren, deel u wens en wij rozen het voor u voor elkaar.

Contactgegevens:
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
06 1647 0863

Rozenhof Carrousel – het adres voor uw rozen in Zevenhuizen Vers van de kweker, staat garant voor 2 weken.