Scherp Verpakkingen is de partner voor u als het om verpakkingen gaat. Klant-, en service gerichtheid staan voorop. Of u nu een grote of kleine ondernemer bent, bij Scherp Verpakkingen bent u aan het juiste adres voor al uw verpakkingen.

“Scherp Verpakkingen verhuisd naar Zevenhuizen”

Scherp Verpakkingen is verhuisd en wel van Krimpen aan den IJssel naar het gezellige Zevenhuizen. In 2018 is ons de gelegenheid geboden om ons te vestigen aan de Nijverheidscentrum 40 B. Deze kans hebben wij met beide handen aangegrepen. Sinds december 2018 zitten wij op de nieuwe locatie, waar wij onze klanten welkom kunnen heten.

Onze vestiging in De Kwakel is nog steeds aanwezig, van waaruit wij veel bloemen en planten exporteurs en andere klanten in de omgeving Aalsmeer hun verpakkingen leveren. Vanuit onze hoofdvestiging in Zevenhuizen leveren wij alle andere verpakkingen door heel Nederland.

Wij wensen iedereen weer veel gezellige en sportieve wedstrijden toe en graag tot ziens op onze vestiging in Zevenhuizen!

Scherp1