Mulder-Mazda maakt het kopen van een Mazda een bijzondere gebeurtenis, de aflevering een feest en het bezit zorgeloos. Wij doen altijd die onverwachte stap extra. Bij Mulder krijg je méér! Dat zie je aan alles. De hoogste prioriteit is dat onze klanten tevreden zijn. Bij Mulder-Mazda is dat geen loze kreet, we timmeren continu aan de weg om die belofte waar te blijven maken.

Mulder Mazda

GESCHIEDENIS
Mulder-Mazda is een vierde generatie familiebedrijf dat in 1954 is opgericht door ‘opa’ Mulder. Het bedrijf is begonnen als tankstation en stalling voor de auto’s die toen steeds meer in straatbeeld verschenen. Ook beschikte Mulder over een oliekar waarmee de eerste generatie Mulder een belangrijk deel van Rotterdam voorzag van huisbrandolie. Toen in de jaren zestig het Nederlandse wagenpark groeide en de behoefte aan brandstof en kundig auto-onderhoud verder toenam, groeide ook het bedrijf Mulder. Gelukkig kon de oprichter van het bedrijf rekenen op de ondersteuning van zijn twee stiefzoons, van de familie Dols, die ook waren toegetreden tot de onderneming. In 1973 werd Mulder benaderd door Mazda om het merk in Rotterdam te vertegenwoordigen en de rest is geschiedenis. Inmiddels is Mulder-Mazda de grootste dealer van Nederland en dat heeft het bedrijf bovenal te danken aan zijn professionele en klantvriendelijke aanpak.

Ervaar het Mazda gevoel! Maak een proefrit.

Vraag hier je proefrit aan: https://www.mulder-mazda.nl/proefrit

Mulder Mazda