Grootscholten Advies & Beheer BV is een gezamenlijk bedrijf van Marc en Rick Grootscholten.

Het bedrijf is een vervolg van de verkoop van het glastuinbouwbedrijf aan de Noordelijke dwarsweg in 2008. In jaren heeft het bedrijf zich verdiept in het adviseren van glastuinbouwbedrijven op bedrijfskundige wijze. Bij aankoop van bedrijven, het begeleiden bij bijzonder beheer klanten en bij afbouw en al dan niet gedwongen verkoop van bedrijven. Met het doel de klant zo goed als mogelijk te adviseren in zijn beslissingen.

De beheer tak is het participeren in onroerend goed, deelnemingen in startende en bestaande bedrijven. Ook is er ruimte om beginnende bedrijven met goede ideeën financieel en met kennis van het ondernemen te ondersteunen. Ook worden er op kleine schaal bouwprojecten gestart en begeleid.

De reden dat wij Groeneweg sponseren is de betrokkenheid met het dorp Zevenhuizen, op deze manier willen wij iets terug doen voor de voetbalgemeenschap.

Marc Grootscholten
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Rick Grootscholten
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.