Rombout Kappers is alweer 6 jaar gevestigd in de mooie kern van Zevenhuizen. Met een team van 5 vakidioten geven wij onze klanten aandacht, gezelligheid en kwaliteit. Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel!

Wij werken met de bekende merken L’Oréal en Redken. Van deze hofleveranciers nemen wij ook onze trainingen af. Een van onze bekenden trainingen zijn Star Colorist Advanced en Barber. Daarom is ons niks te gek om mooie modische kleuren te maken en leuke, pittige heren koppies die zeker van deze tijd zijn.

Dat betekend ook dat wij een echte gezins salon zijn. Voor ieder hebben we onze creatieve vaardigheden. U bent dan ook van harte welkom in onze gezellige salon! Onder het genot van een heerlijke bakkie koffie geven wij u een eerlijk advies.

Wij zijn 6 dagen in de week open met een koopavond.

Kijk snel op onze site en maak gezellig een afspraak!

www.romboutkappers.nl/zevenhuizen
of bel ons voor een afspraak tel: 0180633519

Met vriendelijke groet,
Monique, Manuela, Vanessa, Laura en Romy