Scherp Verpakkingen uit Krimpen aan den IJssel en De Kwakel, uw partner als het om verpakkingen gaat.

Scherp1

Het voetbal seizoen gaat gelukkig weer beginnen, wat is voetbal toch een mooi spelletje!!

De voetbalschoenen uit het vet en weer opgepoetst of snel nog even een nieuw paar gekocht, kan je die tijdens de voorbereiding nog even lekker inlopen. De tenues komen weer uit de kast en nog even snel een paar reserveveters gekocht, want je weet het nooit!!

Ook voor Scherp Verpakkingen als sponsor van VV Groeneweg weer een nieuw seizoen, na vorig jaar als sponsor gestart te zijn voor JO15-1 gaan we nu het hele seizoen aan de bak.

Wij hopen natuurlijk op een sportief seizoen maar vooral dat er met heel veel plezier gevoetbald gaat worden. Het winnen van een wedstrijd en als eerste eindigen in de competitie wil iedereen. Allemaal willen we wel een keer kampioen worden, maar vooral het met elkaar strijden om die broodnodige punten te veroveren is toch het mooiste wat er is.

Iedereen heel veel sportief succes toegewenst, laten we er een mooi seizoen van maken.

www.scherpverpakkingen.nl 

Scherp3