• © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Danielle Baars fotografie © Danielle Baars fotografie © Danielle Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie
  • Programma Thuis

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 09:00Kabouters - KaboutersSportpark Van 't Verlaat
    19 sep. 10:35Groeneweg JO7-2 - Alphense Boys JO7-2Sportpark Van 't Verlaat
    19 sep. 10:55Groeneweg JO7-1 - Groeneweg JO7-2Sportpark Van 't Verlaat
    19 sep. 11:15Groeneweg JO7-2 - CVC Reeuwijk JO7-3Sportpark Van 't Verlaat
    19 sep. 11:35Groeneweg JO7-1 - Alphense Boys JO7-2Sportpark Van 't Verlaat
    19 sep. 12:30Groeneweg JO14-1 - Soccer Boys MO14-1Sportpark Van 't Verlaat
    19 sep. 12:30Groeneweg JO19-2 - FC Oudewater JO19-2Sportpark Van 't Verlaat
    19 sep. 14:45Groeneweg 3 - Oliveo 4Sportpark Van 't Verlaat
    19 sep. 15:00Groeneweg JO19-1 - Schoonhoven JO19-1Sportpark Van 't Verlaat
    19 sep. 15:00Groeneweg JO17-3 - Nieuwerkerk JO17-4Sportpark Van 't Verlaat
    20 sep. 10:00Groeneweg 3 - DONK 3Sportpark Van 't Verlaat
    20 sep. 10:30Groeneweg 2 - DONK 2Sportpark Van 't Verlaat
    20 sep. 14:00Groeneweg - MeeuwenplaatSportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 08:45Groeneweg JO8-1 - CVV Zwervers JO8-3Sportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 08:45Groeneweg JO9-2 - ASW JO9-1Sportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 08:45Groeneweg JO11-3 - Gouda JO11-2Sportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 08:45Groeneweg JO13-3 - Perkouw JO13-1Sportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 09:50Groeneweg JO7-1 - Alphense Boys JO7-1Sportpark Groene Zoom
    26 sep. 10:30Groeneweg JO9-1 - Bergambacht JO9-1Sportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 10:30Groeneweg JO10-1 - Hazerswoudse Boys JO10-1Sportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 10:30Groeneweg JO15-2 - Excelsior R. MO16-1Sportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 10:30Groeneweg JO7-2 - Alphense Boys JO7-1Sportpark Groene Zoom
    26 sep. 10:45Groeneweg JO11-2 - Moordrecht JO11-1Sportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 10:50Groeneweg JO7-1 - Groeneweg JO7-2Sportpark Groene Zoom
    26 sep. 11:10Groeneweg JO7-2 - Floreant JO7-1Sportpark Groene Zoom
    26 sep. 12:15Groeneweg JO17-2 - GSC ESDO JO17-2Sportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 12:30Groeneweg JO15-1 - Nieuwkoop JO15-1Sportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 12:45Groeneweg JO15-4 - Soccer Boys JO15-2Sportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 15:00Groeneweg JO17-1 - Schoonhoven JO17-1Sportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 15:00Groeneweg 2 - CVC Reeuwijk 3Sportpark Van 't Verlaat
    27 sep. 10:00Groeneweg 4 - DSO 5Sportpark Van 't Verlaat
    27 sep. 12:30Groeneweg 5 - Woerden 5Sportpark Van 't Verlaat
    3 okt. 08:45Groeneweg JO11-4 - Gouderak JO11-1Sportpark Van 't Verlaat
    3 okt. 08:45Groeneweg JO11-5 - FC Zoetermeer JO11-4Sportpark Van 't Verlaat
    3 okt. 08:45Groeneweg JO12-1 - Blijdorp JO12-2Sportpark Van 't Verlaat
    3 okt. 08:45Groeneweg JO13-3 - Stolwijk JO13-1Sportpark Van 't Verlaat
    3 okt. 09:00Groeneweg JO9-4 - Soccer Boys JO9-4Sportpark Van 't Verlaat
    3 okt. 09:20Groeneweg JO7-1 - Floreant JO7-1Sportpark De Bijlen
    3 okt. 10:00Groeneweg JO7-1 - CVC Reeuwijk JO7-4Sportpark De Bijlen
    3 okt. 10:15Groeneweg JO9-3 - Gouderak JO9-1Sportpark Van 't Verlaat
    3 okt. 10:15Groeneweg JO10-2 - BSC '68 JO10-4Sportpark Van 't Verlaat
    3 okt. 10:15Groeneweg JO11-1 - CVV Zwervers JO11-1Sportpark Van 't Verlaat
    3 okt. 10:30Groeneweg JO13-1 - FC Oudewater JO13-1Sportpark Van 't Verlaat
    3 okt. 12:15Groeneweg JO15-3 - Blijdorp JO15-3Sportpark Van 't Verlaat
    3 okt. 12:15Groeneweg JO15-4 - FC Vlotbrug JO15-3GSportpark Van 't Verlaat
    3 okt. 12:15Groeneweg JO17-2 - Rotterdam United JO17-2Sportpark Van 't Verlaat
    3 okt. 12:15Groeneweg JO7-2 - CVC Reeuwijk JO7-2Sportpark Groene Zoom
    3 okt. 13:40Groeneweg MO19-1 - Capelle MO19-1Sportpark Van 't Verlaat
  • Programma Uit

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 08:30XerxesDZB JO11-3 - Groeneweg JO11-2Sportpark Faas Wilkes
    19 sep. 08:30Ommoord, sv JO8-2 - Groeneweg JO8-1Sportpark Zwansnesse
    19 sep. 10:15Alphense Boys JO7-1 - Groeneweg JO7-2Sportpark Van 't Verlaat
    19 sep. 10:35CVC Reeuwijk JO7-3 - Groeneweg JO7-1Sportpark Van 't Verlaat
    19 sep. 10:55Groeneweg JO7-1 - Groeneweg JO7-2Sportpark Van 't Verlaat
    19 sep. 11:15Alphense Boys JO7-1 - Groeneweg JO7-1Sportpark Van 't Verlaat
    19 sep. 17:15Maense, FC JO17-2 - Groeneweg JO17-2Sportpark Nieuw Vreelust
    20 sep. 16:45Antibarbari 16 - Groeneweg 4Sportpark Toepad
    26 sep. 08:30Moordrecht JO11-3 - Groeneweg JO11-4Sportpark Het Lage
    26 sep. 08:30Oosterheem JO11-2 - Groeneweg JO11-5Sportpark Buytenpark Zoetermeer
    26 sep. 08:30BSC '68 JO9-2 - Groeneweg JO9-4Sportpark Ons Nieuwe Erf
    26 sep. 09:00Hazerswoudse Boys JO10-2 - Groeneweg JO10-2Sportpark Hazerswoudse Boys
    26 sep. 09:45ESTO JO13-3 - Groeneweg JO13-2Sportpark ESTO
    26 sep. 10:00Nieuwerkerk JO9-8 - Groeneweg JO9-3Sportpark Dorrestein
    26 sep. 10:00Schoonhoven JO11-1 - Groeneweg JO11-1Sportpark Het Hofland
    26 sep. 10:10CVC Reeuwijk JO7-3 - Groeneweg JO7-2Sportpark Groene Zoom
    26 sep. 10:15Hillegersberg, vv JO12-2 - Groeneweg JO12-1Sportpark Duivesteyn
    26 sep. 10:30Floreant JO7-1 - Groeneweg JO7-1Sportpark Groene Zoom
    26 sep. 10:45Alphense Boys JO14-3 - Groeneweg JO14-1Sportpark De Bijlen
    26 sep. 10:50Groeneweg JO7-1 - Groeneweg JO7-2Sportpark Groene Zoom
    26 sep. 11:00ESTO JO13-1 - Groeneweg JO13-1Sportpark ESTO
    26 sep. 11:00DSO JO15-4 - Groeneweg JO15-3Sportpark Bentwoud
    26 sep. 11:10CVC Reeuwijk JO7-3 - Groeneweg JO7-1Sportpark Groene Zoom
    26 sep. 12:00Soccer Boys JO17-2 - Groeneweg JO17-3Sportpark Merenveld
    26 sep. 12:15Zwervers, IJVV de MO19-1 - Groeneweg MO19-1YVV De Zwervers- De Groote Stee
    26 sep. 13:00Spirit JO19-2 - Groeneweg JO19-2Sportpark Ouderkerk
    26 sep. 14:30ESTO JO19-1 - Groeneweg JO19-1Sportpark ESTO
    26 sep. 15:30Blijdorp 4 - Groeneweg 3Sportcomplex Noorderbocht
    27 sep. 11:30RKDEO 2 - Groeneweg 2Sportpark Centrum
    27 sep. 14:30Antibarbari - GroenewegSportpark Toepad
    29 sep. 19:00Bernardus JO17-1 - Groeneweg JO17-1Sportpark Bernardus
    3 okt. 08:30Spirit JO11-2 - Groeneweg JO11-2Sportpark Ouderkerk
    3 okt. 08:30DSO JO11-4 - Groeneweg JO11-3Sportpark Bentwoud
    3 okt. 09:40CVC Reeuwijk JO7-1 - Groeneweg JO7-1Sportpark De Bijlen
    3 okt. 09:45Jodan Boys, de JO9-2 - Groeneweg JO9-1Sportpark Oosterwei
    3 okt. 09:45Soccer Boys JO9-3 - Groeneweg JO9-2Sportpark Merenveld
    3 okt. 09:45TOGB JO10-7 - Groeneweg JO10-1Sportpark Het Hoge Land
    3 okt. 09:45FC Oudewater JO15-1 - Groeneweg JO15-1Sportpark Markveld
    3 okt. 10:00Nieuwerkerk JO8-7 - Groeneweg JO8-1Sportpark Dorrestein
    3 okt. 10:20Alphense Boys JO7-2 - Groeneweg JO7-1Sportpark De Bijlen
    3 okt. 11:00Neptunus-Schiebroek JO15-1 - Groeneweg JO15-2Sportpark Neptunus-Schiebroek
    3 okt. 11:55CVC Reeuwijk JO7-3 - Groeneweg JO7-2Sportpark Groene Zoom
    3 okt. 12:30DCV JO19-1 - Groeneweg JO19-2Sportpark Waalplantsoen
    3 okt. 12:35Alphense Boys JO7-1 - Groeneweg JO7-2Sportpark Groene Zoom
    3 okt. 12:45ONA JO14-1G - Groeneweg JO14-1Sportpark ONA
    3 okt. 12:45DONK JO13-1 - Groeneweg JO13-2Sportpark DONK
    3 okt. 13:00Be Fair JO17-1 - Groeneweg JO17-1Sportpark 't Suyt