• © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Danielle Baars fotografie © Danielle Baars fotografie © Danielle Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie © Ed Baars fotografie
 • De vrijwilligers achter VV Groeneweg: De Vijfde Colonne

  19 jun 2019


  • Stel jullie kort even voor…

  Wij zijn: Chris van Halm, Gerrit van Vliet, Jan Breedijk, Johan Heijkoop, Frans de Jong, Piet de Boer, Nico van Leeuwen, Henk Jongeneel, Ab Minnee, Arie van Vliet, Dave de Booij, Dirk de Knegt en Bas Dullaart.

  Wij worden ook wel ‘De Vijfde Colonne’ van Groeneweg genoemd.

  Wat is jullie rol als vrijwilliger bij VV Groeneweg?

  Wij maken elke week op maandag de kleedkamers schoon. Onze vaste kern doet dit al meer dan 40 jaar. Chris is al sinds 1978 (bijna) iedere dag op de club.

  Wat maakt vrijwilliger zijn bij VV Groeneweg zo leuk?

  Wij zijn gek op de club. Wij doen dit dan ook uit liefde voor de club. Op maandag maken we niet alleen schoon maar beschouwen we ook de wedstrijd van de zondag na met z’n allen. De promotie van het eerste is echt ongekend, dat vinden wij geweldig!

  Wat is jullie mooiste/leukste/ontroerendste herinnering aan VV Groeneweg?

  Dat is toch echt het kampioenschap. De promotie naar de 1e klas. Zo hoog zijn we nog nooit gekomen!

  • Onze favoriete voetbalclub is….

  Groeneweg! En… Feyenoord, Ajax, Sparta, GDA, Real Madrid en Barcelona.

  • Onze favoriete speler is…

  Dat zijn ze allemaal van het eerste. Het is een goed collectief. Sinds ze het beste team hebben zijn ze kampioen geworden. Ze hebben allemaal hun sterke punten. De sfeer is altijd goed. Als we dan toch een paar namen moeten noemen zijn dat Mario van Dieren, Maurice Eckhardt, keeper Niels Heijkoop en Rick Willemsen.

  • Onze hobby’s zijn….

  Naast de wedstrijd van Groeneweg kijken op zondag, vissen, fitness, onze kleinkinderen, postduiven en vroeger skeeleren en schaatsen.

  • Je kunt ons wakker maken voor….

  Voor een voetbalwedstrijd van het eerste

  • Wij hebben een hekel aan...

  Oneerlijkheid.

  Wat doen jullie het liefst in het weekend (buitenom de wedstrijden van VV Groeneweg te bezoeken natuurlijk)?

  Naar de jeugd kijken op zaterdag en als de competitie is afgelopen gaan we graag fietsen, samen met vrienden of met mijn vrouw.

  Welke vrijwilliger zouden jullie volgende keer graag aan het woord zien?

  Maurice Eckhardt.